Podívejte se, jak Gillette zintenzivňuje pomoc v reakci na COVID-19.Zjistěte více
 

Gillette – nejčastější otázky

FAQ


FAQ Image Component

 1. Jaké břity Gillette se hodí na rukojeť mého holicího strojku?

  Abyste při holení dosáhli nejlepších výsledků, doporučujeme používat břity, které jsou určeny pro typ rukojeti, který používáte. Chcete-li nalézt tyto informace, navštivte stránku s podrobnostmi o konkrétních strojcích. Pokud se chcete seznámit se všemi břity, které jsou kompatibilní s vaším holicím strojkem, podívejte se na níže uvedený graf nebo si stáhněte úplný seznam.

  Typ strojku Kompatibilita břitů
  Fusion5 ProglideStrojkyHodí se na všechny břity Fusion5 ProGlide a Fusion5.
  FPGStyler – zastřihovač a strojek na vousyHodí se na všechny břity Fusion5 ProGlide a Fusion5.
  Fusion5StrojkyHodí se na všechny břity Fusion5 ProGlide a Fusion5.
  Mach3StrojkyHodí se na všechny břity MACH3.
  Zpět nahoru
 2. Jaký je rozdíl mezi elektrickými a neelektrickými holicími strojky?

  Společnost Gillette vyrábí elektrické holicí strojky, které se v základu shodují s ručními strojky, ale elektrické po zapnutí vibrují. Elektrické holicí strojky vyžadují baterii AAA a lze je aktivovat stisknutím tlačítka na rukojeti. Elektrický strojek se automaticky vypne po 8 minutách, ale pak ho můžete znovu zapnout. Všechny elektrické strojky můžete používat ve sprše (Shower-safe). Kromě toho lze kazety všech elektrických strojků zaměnit se základními ručními kazetami a v případě strojků řady Fusion5 (Fusion5, ProGlide a Styler) lze použít všechny kazety Fusion5 na všechny rukojeti Fusion5. Zjistěte, které břity jsou kompatibilní s rukojetí, kterou používáte.

  Zpět nahoru
 3. Jakým způsobem můžu kontaktovat zákaznický servis Gillette nebo jak můžu zanechat komentář?

  Pokud máte otázku nebo nám chcete něco říct o výrobcích Gillette, volejte na číslo 1 800 445 5388 nebo nám napište e-mail.

  Zpět nahoru
 4. Jaké strojky Gillette jsou nejlepší na holení a tvarování vousů?

  Všechny strojky Gillette dokáží vaše vousy upravit, ale pokročilejší strojky to zvládnou snáze. Holicí systém s více břity, například elektrický strojek Gillette Fusion5 ProGlide s technologií FlexBall, má břity umístěné blíže k sobě, aby omezil tlak na jednotlivé břity, a tím usnadnil holení a snížil podráždění pokožky.

  Pokud si chcete pohrát s detaily vašich vousů, zkuste Gillette ProGlide Styler – elektrický holicí strojek a zastřihovač vousů. Tento styler typu tři v jednom rovnoměrně zastřihuje, přesně holí a dokonale zarovnává pomocí elektrického zastřihávače společnosti Braun, který je navržen tak, aby se přesně a dobře ovládal.

  Pokud se chcete seznámit s nápady a inspirací na tvarování vousů, podívejte se na videa představující tvarování vousů podle společnosti Gillette.

  Zpět nahoru
 5. Jak dlouho vydrží břit Gillette Fusion5 ProGlide?

  Každý břit Fusion5 ProGlide vydrží až měsíc používání. Abyste prodloužili životnost lubrikačního pásku, skladujte strojek v přibaleném držáku nebo břity nahoru (aby se nedotýkaly vlhkých povrchů).

  Zpět nahoru
 6. Dají se použité břity a rukojeti Gillette recyklovat?

  Momentálně naše strojky a kazety nesplňují požadavky na recyklaci. Další informace o programu udržitelnosti obecného rozvoje společnosti P&G naleznete na příslušném webu společnosti.

  Zpět nahoru
 7. Může mi Gillette nabídnout tipy na lepší oholení?

  Za našimi výrobky je více než 100 let zkušeností a inovací. O holení něco víme. Začněte s články a podívejte se na video o holení, které naleznete na našem webu. Jakmile se seznámíte se základy, můžete se pustit a tvarování vousů. Další videa společnosti Gillette naleznete na stránkách YouTube.

  Zpět nahoru
 8. Kde se výrobky Gillette vyrábějí?

  Břity Gillette se od roku 1905 vyrábějí v Bostonu. S rostoucím zájmem o naše výrobky jsme výrobní kapacitu rozšířili do dalších zemí po celém světě. Nejlepší břity Gillette však i nadále vyrábíme v našem domovském městě Bostonu, ve státě Massachusetts.

  Zpět nahoru
 9. Kde najdu informace o možnostech zaměstnání ve společnosti Gillette?

  Možnosti zaměstnání v naší společnosti naleznete na webu společnosti P&G s nabídkou zaměstnání.

  Zpět nahoru
 10. Kde najdu informace o strojcích Gillette pro ženy?

  Strojek Gillette Venus je navržen výhradně pro jedinečné ženské křivky a kontury a mezi holicími strojky pro ženy je celosvětově prodejní jedničkou. Další informace naleznete na webu www.gillettevenus.cz/cz_CZ/. Zde naleznete i možnost předplatného holicích potřeb Gillette se strojky Venus. Podrobnosti naleznete a registraci předplatného na holicí potřeby Venus můžete provést zde.

  Zpět nahoru