Podívejte se, jak Gillette zintenzivňuje pomoc v reakci na COVID-19.Zjistěte více
 

ZASTŘIHOVAČ VOUSŮ, KTERÝ TO ZVLÁDNE VŠECHNO

VODOTĚSNÝ VÍCEÚČELOVÝ HOLICÍ STROJEK GILLETTE® STYLER. DOKONALÝ NÁSTROJ K ZASTŘIHOVÁNÍ, HOLENÍ A TVAROVÁNÍ VOUSŮ – AŤ VYPADÁTE CO NEJLÉPE.
ZVLÁDNE ÚPRAVU
JAKÉHOKOLIV STYLU
ZASTŘIHUJE

Tento vodotěsný zastřihovač vousů má tři vyměnitelné nástavce, takže vousy zastřihne rovnoměrně a přizpůsobí se konturám obličeje.
HOLÍ

Aby bylo holení dokonalé, můžete použít jakoukoliv holicí hlavici Gillette® Fusion5® od značky, které důvěřujete a která vám zajistí hladké a komfortní oholení.
TVARUJE

Finální úpravy proveďte pomocí zarovnávacího břitu. Stačí holicí strojek otočit a získáte větší kontrolu pro holení těžko přístupných míst a vytváření přesných a ohraničených linií.
JEDEN STYLER.
VŠECHNY NÁSTROJE K HOLENÍ.
VÍCEÚČELOVÝ HOLICÍ STROJEK GILLETTE STYLER

S kvalitními břity Fusion5® ProGlide® a technologií od Brauna. Holicí trojek Gillette STYLER je vodotěsný, takže ho můžete používat i ve sprše.
4 DÉLKY ZASTŘIHOVÁNÍ

Použijte kterýkoliv ze tří vyměnitelných nástavců (2 mm, 4 mm a 6 mm), které zastřihnou vousy rovnoměrně a umožní jejich tvarování.
BŘITY PROGLIDE

Díky nástavci s holicí hlavicí Gillette Fusion5® ProGlide® a zarovnávacím břitem docílíte úžasných výsledků.
STAŇTE SE PÁNEM SVÉHO STYLU
OBJEVTE VÍCE

Naučte se, jak s pomocí Gillette STYLERU docílit skvělého vzhledu. Zvládněte úpravu jakéhokoliv stylu a přečtěte si další tipy od Gillette.