Podívejte se, jak Gillette zintenzivňuje pomoc v reakci na COVID-19.Zjistěte více
 

Poznejte naše holicí strojky a hlavice

Objevte portfolio holicích strojků a hlavic Gillette.

Historie holení se odvíjí společně s vývojem pánského holicího strojku. Tvar holicí hlavice a počet břitů se v průběhu času měnil a mezi břity a rukojeť byl vsazen výkyvný mechanismus.
Do portfolia Gillette patří řada holicích strojků Fusion5 s 5 břity, holicí strojky MACH3 se 3 břity, pohotová holítka a víceúčelový holicí strojek Gillette STYLER pro úpravu vousů a zastřihování chloupků na těle.

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Holicí hlavice Gillette Mach3 Turbo


  Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 Turbo mají 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Holicí hlavice Mach3 Turbo s ostřejšími Turbo břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí strojek Mach3 Turbo má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Mach3 Turbo lze použít se všemi holicími strojky Mach3.

 • Blue 3 Sense Care Pohotové holítko

  Pohotové holítko, které vám může poskytnout až 10 šetrných oholení? Přesně to dokáže Gillette Blue®3 Sensitive se svými 3 chromovanými břity citlivými k pokožce a výkyvné hlavě, která se přizpůsobuje konturám obličeje. Vylepšený zvlhčující pásek s technologií ComfortGel, která se aktivuje v kontaktu s vodou, zajišťuje ultra šetrné holení. Holítko má rukojeť z protiskluzové pryže, takže umožňuje skvělou kontrolu a ovladatelnost, a snadno oplachovatelné břity pro 100% lepší čištění.*
  *v porovnání s Blue2 Plus

  Skvělých výsledků dosáhnete s použitím hydratační pěny na holení Gillette Series Sensitive

 • SkinGuard Sensitive Holicí Strojek Pro Citlivou Pokožku

  SkinGuard Sensitive Holicí Strojek Pro Citlivou Pokožku

  Gillette® SkinGuard je první holicí strojek od Gillette speciálně určený pro muže s citlivou pokožkou a pokožkou trpící na podráždění. Jeho unikátní ochranná technologie SkinGuard je umístěná mezi břity, které tak holí vousy a zároveň chrání pokožku. Minimalizuje tahání a vytrhávání a holí vousy přímo u pokožky, čímž pomáhá předcházet podráždění.

  Zarovnávací břit na zadní straně holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů.

  Úžasné výsledky dosáhnete, pokud budete používat spolu s gelem na holení SkinGuard Sensitive nebo pěnou na holení SkinGuard Sensitive.

 • Skinguard Sensitive Holicí Hlavice Pro Citlivou Pokožku

  Skinguard Sensitive Holicí Hlavice Pro Citlivou Pokožku

  Gillette® SkinGuard je první holicí strojek od Gillette speciálně určený pro muže s citlivou pokožkou a pokožkou trpící na podráždění. Jeho unikátní ochranná technologie SkinGuard je umístěná mezi břity, které tak holí vousy a zároveň chrání pokožku. Minimalizuje tahání a vytrhávání a holí vousy přímo u pokožky, čímž pomáhá předcházet podráždění.

  Zarovnávací břit na zadní straně holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů.

  Úžasné výsledky dosáhnete, pokud budete používat spolu s gelem na holení SkinGuard Sensitive nebo pěnou na holení SkinGuard Sensitive.

  rating
  Overall Rating
  ()

 • Holicí strojek Gillette Fusion5 ProShield

  Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 ProShield má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Díky zvlhčování před i za břity chrání pokožku před podrážděním při holení. Má rukojeť s technologií FlexBall, která kopíruje kontury obličeje a oholí prakticky každý vous. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů. Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Pánské holicí strojky Fusion5 ProShield lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Fusion ProShield.

 • Holicí strojek Gillette Mach3 Turbo

  Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Turbo má 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Holicí strojek Mach3 s ostřejšími Turbo břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí strojek Mach3 Turbo má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Balení obsahuje prémiovou rukojeť holicího strojku Mach3, která je skvěle vyvážená, aby bylo holení co nejpříjemnější. Pánský holicí strojek Mach3 Turbo lze použít se všemi holicími hlavicemi Mach3.

 • Blue 3 Pohotová holítka

  Pohotové holítko, které vám může poskytnout až 10 pohodlných oholení? Přesně to dokáže Gillette Blue®3 se svými 3 chromovanými břity citlivými k pokožce a výkyvné hlavě, která se přizpůsobuje konturám obličeje. Vylepšený zvlhčující pásek s technologií ComfortGel, která se aktivuje v kontaktu s vodou, zajišťuje maximální komfort. Holítko má rukojeť z protiskluzové pryže, takže umožňuje skvělou kontrolu a ovladatelnost, a snadno oplachovatelné břity pro 2x lepší čištění.*
  *v porovnání s Blue2 Plus

  Skvělých výsledků dosáhnete s použitím hydratační pěny na holení Gillette Series Moisturizing

 • Holicí hlavice Gillette Fusion5 ProShield

  Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Fusion5 ProShield mají 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Díky zvlhčování před i za břity chrání pokožku před podrážděním při holení. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů. Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Fusion5 ProShield lze použít se všemi holicími strojky Fusion5 a Fusion5 Power. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Fusion ProShield.

  rating
  Overall Rating
  (1)

 • MACH3 TURBO 3D

  Gillette MACH3 Turbo 3D je navržen pro přesnost: kombinuje břity pevnější než ocel s mistrně zhotovenou rukojetí pro 3D pohyb, a tak se přizpůsobí konturám obličeje. Je vybaven sekundárním otočným čepem pro naprosto přesné vedení hlavice pod všemi úhly pro hladší a efektivnější oholení vaší tváře.
  Náhradní holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette MACH3 Turbo 3D mají 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré.
  Tyto holicí strojky Gillette mají  zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a neuvěřitelně klouže po pokožce. Holicí strojek MACH3 Turbo má ochranné mikrolamely, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Pánský holicí strojek MACH3 Turbo lze použít se všemi náhradními holicími hlavicemi MACH3 .
  Pro naprosto dokonalé oholení používejte s nahradními holicími hlavicemi MACH3 Turbo a holicím gelem MACH3 Sensitive.

  rating
  Overall Rating
  ()

WaitingImage