Podívejte se, jak Gillette zintenzivňuje pomoc v reakci na COVID-19.Zjistěte více
 

TECHNOLOGIE FLEXBALL™ KOPÍRUJE KONTURY OBLIČEJE A OHOLÍ PRAKTICKY KAŽDÝ VOUS

Objevte holicí strojky a hlavice Gillette Fusion5 ProGlide.

Holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide je díky technologickým inovacím ještě lepší než Gillette Fusion5. Rukojeť s technologií FlexBall kopíruje kontury obličeje a zajišťuje skvělé oholení i v těch nejproblematičtějších partiích.
Nově zkonstruované břity mají tenčí a jemnější ostří (první 4 břity) a pokrokový potah snižující tření, takže je možné vousy holit menší silou a snadno s méně taháním a vytrháváním (v porovnání s holicím strojkem Fusion5). Vylepšený zvlhčující pásek (v porovnání s holicím strojkem Fusion5) obsahuje minerální olej a zvlhčující polymery.

TECHNOLOGIE FLEXBALL™ KOPÍRUJE KONTURY OBLIČEJE A OHOLÍ PRAKTICKY KAŽDÝ VOUS

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Holicí hlavice Gillette Fusion5 ProGlide Power

  Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Fusion5 ProGlide Power mají 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů. Vylepšený zvlhčující pásek má větší množství zvlhčujících látek (v porovnání s Fusion5). Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Fusion5 ProGlide Power lze použít se všemi holicími strojky Fusion5 a Fusion5 Power. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Fusion ProGlide Power.

 • Holicí hlavice Gillette Fusion5 ProGlide

  Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Fusion5 ProGlide mají 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Zarovnávací břit na zadní straně holicí hlavice je skvělý na úpravu těžko přístupných míst, např. oblasti pod nosem nebo kotlet. Vylepšený zvlhčující pásek má větší množství zvlhčujících látek (v porovnání s Fusion5). Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Fusion5 ProGlide lze použít se všemi holicími strojky Fusion5 a Fusion5 Power. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Fusion ProGlide.

 • Holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide Power

  Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide Power má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Díky technologii FlexBall kopíruje holicí hlavice kontury obličeje a oholí prakticky každý vous. Uklidňující mikropulzy tohoto bateriového holicího strojku pomáhají břitům hladce klouzat po pokožce. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů. Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Pánský holicí strojek Fusion5 ProGlide Power lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Fusion ProGlide Power.

 • Holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide

  Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Holicí strojek ProGlide s technologií FlexBall kopíruje kontury obličeje a oholí prakticky každý vous. Zarovnávací břit na zadní straně holicí hlavice je skvělý na úpravu těžko přístupných míst, např. oblasti pod nosem nebo kotlet. Jedna holicí hlavice k pánskému holicímu strojku vydrží až měsíc holení. Pánský holicí strojek Fusion5 ProGlide lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Fusion ProGlide.

WaitingImage