HOLICÍ STROJKY GILLETTE PROGLIDE®

Objevte holicí strojky a hlavice Gillette Fusion ProGlide.

Holicí strojek Gillette Fusion ProGlide je díky technologickým inovacím ještě lepší než Gillette Fusion. Rukojeť s technologií FlexBall kopíruje kontury obličeje a zajišťuje skvělé oholení i v těch nejproblematičtějších partiích.
Nově zkonstruované břity mají tenčí a jemnější ostří (první 4 břity) a pokrokový potah snižující tření, takže je možné vousy holit menší silou a snadno s méně taháním a vytrháváním (v porovnání s holicím strojkem Fusion). Vylepšený zvlhčující pásek (v porovnání s holicím strojkem Fusion) obsahuje minerální olej a zvlhčující polymery.

HOLICÍ STROJKY GILLETTE PROGLIDE®

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Náhradní hlavice Gillette Fusion ProGlide Power

  Balení obsahuje 2 náhradní holicí hlavice pro holicí strojek FUSION PROGLIDE POWER. Nový holicí strojek Gillette® Fusion® ProGlide™ Power je vylepšený a má nový design, aby poskytoval to nejpohodlnější oholení od Gillette.

  Vylepšené břity holicího strojku Fusion ProGlide Power s potahem snižujícím tření se vyznačují nejen všemi výhodami manuálního holicího strojku Gillette Fusion ProGlide, ale přidané oscilace k systému mokrého holení prokazatelně zlepšují výsledky holení – uklidňující mikropulzy pomáhají snižovat tření a zlepšovat skluz holicího strojku, což vede v porovnání s manuálními holicími strojky k většímu komfortu.

  Díky technologickým inovacím je bateriový holicí strojek Fusion ProGlide lepší než bateriový holicí strojek Fusion (první čtyři břity, v porovnání s holicím strojkem Fusion). Břity s pokrokovým potahem snižujícím tření holí vousy bez námahy a s menším taháním a vytrháváním.* Stabilizátor břitů udržuje optimální polohu břitů, čímž umožňuje, aby se holicí hlavice přizpůsobovala konturám obličeje. Díky tomu a díky uklidňujícímu efektu mikropulzů břity stěží ucítíte.

  Pouze bateriový strojek Gillette Fusion ProGlide Power má inovativní hřebínek MicroComb, který pomáhá navést vousy k břitům. Upravená rukojeť s větším a ergonomičtějším úchopem zajišťuje skvělé ovládání a snadné střídání přední a zadní strany holicího strojku (v porovnání s holicím strojkem Fusion). Kontrolka nízkého nabití baterie upozorňuje, kdy je nutné vyměnit AAA baterii, takže máte energii k dispozici vždy, když ji potřebujete. Funkce automatického vypnutí holicí strojek po 8 minutách vypne pro případ, že by se omylem sám spustil. Při cestování je tak chráněna baterie.

  Výkon. Výsledky. Přesnost. Je čas vyzkoušet to nejlepší oholení od Gillette.Všech posledních inovací holicích strojků Gillette Fusion ProGlide a Gillette Fusion ProGlide Power si možná nevšimnete pouhým okem, ale už při prvním pokusu se přestanete holit a začnete po pokožce klouzat.

  * v porovnání s holicím strojkem Fusion

 • Náhradní hlavice Gillette Fusion ProGlide

  Balení obsahuje 2 náhradní holicí hlavice pro holicí strojek Gillette FUSION PROGLIDE. Vylepšené břity Gillette Fusion ProGlide (první čtyři břity v porovnání s holicím strojkem Fusion) s tenčím, jemnějším ostřím a pokrokovým potahem ostří snižujícím tření umožňují holicímu strojku holit vousy snadno a s méně taháním a vytrháváním než u holicího strojku Fusion.

  Stabilizátor břitů zachovává optimální polohu každého břitu a zároveň umožňuje, aby se holicí hlavice přizpůsobila konturám mužské tváře.

  Vylepšený pásek ComfortGuard odvádí přebytečný přípravek na holení a napíná pokožku, čímž pomáhá zachovat optimální kontakt pokožky s břity pro dosažení hladkého a pohodlného oholení. Vylepšený zvlhčující pásek Lubrastrip (v porovnání s holicím strojkem Fusion) obsahuje minerální olej a zvlhčující polymery, které umožňují holicímu strojku hladce klouzat po pokožce i při opakovaných tazích.

  Všech posledních inovací holicích strojků Gillette Fusion ProGlide a Gillette Fusion ProGlide Power si možná nevšimnete pouhým okem, ale už při prvním pokusu se přestanete holit a začnete po pokožce klouzat.

 • Fusion Proglide Power Pánský bateriový holicí strojek s technologií Flexball

  Gillette Fusion Proglide zajišťuje viditelně hladkou pokožku jedním tahem, dokonce i v oblasti kontur obličeje.

  Tento pánský holicí strojek totiž spojuje nejlepší břity od Gillette – Fusion Proglide – s rukojetí s průlomovou technologií Flexball, která umožňuje otáčení břitů do více směrů – pro maximální kontakt s pokožkou a méně vynechaných vousů.

 • Fusion Proglide Pánský holicí strojek s technologií Flexball

  Gillette Fusion Proglide zajišťuje viditelně hladkou pokožku jedním tahem, dokonce i v oblasti kontur obličeje.

  Tento pánský holicí strojek totiž spojuje nejlepší břity od Gillette – Fusion Proglide – s rukojetí s průlomovou technologií Flexball, která umožňuje otáčení břitů do více směrů – pro maximální kontakt s pokožkou a méně vynechaných vousů.

WaitingImage

5 BŘITŮ + 1
PŘESNÝ ZAROVNÁVACÍ BŘIT NA KAŽDÉM HOLICÍM STROJKU