Podívejte se, jak Gillette zintenzivňuje pomoc v reakci na COVID-19.Zjistěte více
 

Navrženy pevnější, aby vydržely déle

Objevte řadu holicích strojků a hlavic Gillette MACH3 se 3 břity.

Břity Gillette MACH3 jsou navrženy tak, aby bylo oholení hladší* a bez podráždění pokožky. Pocit při holení holicím strojkem MACH3 je i po 10 oholeních pořád lepší než při prvním oholení s pohotovým holítkem.* Břity DuraComfort holicího strojku Gilette MACH3 zajišťují dlouhotrvající komfort, pokrokové pásky Skin Guard připravují vousy na holení a gelový pásek pomáhá chránit před podrážděním. Systém odpružení břitů uchovává břity v těsném kontaktu s pokožkou.

*v porovnání s pohotovým holítkem Blue II Plus

Navrženy pevnější, aby vydržely déle

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Holicí hlavice Gillette Mach3 Turbo


  Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 Turbo mají 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Holicí hlavice Mach3 Turbo s ostřejšími Turbo břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí strojek Mach3 Turbo má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Mach3 Turbo lze použít se všemi holicími strojky Mach3.

 • Holicí strojek Gillette Mach3 Turbo

  Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Turbo má 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Holicí strojek Mach3 s ostřejšími Turbo břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí strojek Mach3 Turbo má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Balení obsahuje prémiovou rukojeť holicího strojku Mach3, která je skvěle vyvážená, aby bylo holení co nejpříjemnější. Pánský holicí strojek Mach3 Turbo lze použít se všemi holicími hlavicemi Mach3.

 • MACH3 TURBO 3D

  Gillette MACH3 Turbo 3D je navržen pro přesnost: kombinuje břity pevnější než ocel s mistrně zhotovenou rukojetí pro 3D pohyb, a tak se přizpůsobí konturám obličeje. Je vybaven sekundárním otočným čepem pro naprosto přesné vedení hlavice pod všemi úhly pro hladší a efektivnější oholení vaší tváře.
  Náhradní holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette MACH3 Turbo 3D mají 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré.
  Tyto holicí strojky Gillette mají  zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a neuvěřitelně klouže po pokožce. Holicí strojek MACH3 Turbo má ochranné mikrolamely, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Pánský holicí strojek MACH3 Turbo lze použít se všemi náhradními holicími hlavicemi MACH3 .
  Pro naprosto dokonalé oholení používejte s nahradními holicími hlavicemi MACH3 Turbo a holicím gelem MACH3 Sensitive.

  rating
  Overall Rating
  ()

 • Holicí hlavice Gillette Mach3 Sensitive

  Náhradní hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 Sensitive mají 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Tyto holicí strojky Gillette s ostřejšími břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Zvlhčující pásek dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí hlavice Mach3 Sensitive má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Mach3 Sensitive lze použít se všemi holicími strojky Mach3.

 • Holicí hlavice Gillette Mach3

  Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 mají břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Díky ostřejším břitům (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím, a ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Mach3 lze použít se všemi holicími strojky Mach3.

 • Holicí strojek Gillette Mach3

  Pánský manuální holicí strojek Gillette Mach3 má břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Díky ostřejším břitům (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím, a ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Pánský holicí strojek Mach3 má prémiovou rukojeť, která je skvěle vyvážená, aby bylo holení co nejpříjemnější. Manuální pánský holicí strojek Mach3 lze použít se všemi holicími hlavicemi Mach3.

 • Holicí strojek Gillette Mach3 Sensitive

  Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Sensitive má 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Tyto holicí strojky Gillette s ostřejšími břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Holicí strojek Mach3 Sensitive má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Balení obsahuje prémiovou rukojeť holicího strojku Mach3, která je skvěle vyvážená, aby bylo holení co nejpříjemnější. Pánský holicí strojek Mach3 Sensitive lze použít se všemi holicími hlavicemi Mach3.

 • Holicí hlavice Mach3® Start

  Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 Start zajišťují hladké oholení bez zarudnutí pokožky a pocit, který je i při 10. oholení lepší než při prvním oholení novým pohotovým holítkem (v porovnání s pohotovým holítkem Gillette Blue II Plus).

  Každá holicí hlavice má 3 břity DuraComfort, které zaručují dlouhotrvající komfort, a gelový pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím.

  Všechny náhradní holicí hlavice Mach3 Start lze použít ke všem holicím strojkům Mach3

 • Holicí strojek Mach3® Start

  Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Start zajišťuje hladké oholení bez zarudnutí pokožky a pocit, který je i při 10. oholení lepší než při prvním oholení novým pohotovým holítkem (v porovnání s pohotovým holítkem Gillette Blue II Plus).

  Holicí strojek Mach3 Start má protiskluzovou rukojeť Aqua-Grip, která umožňuje dokonalé ovládání, i když je mokrá, dále břity DuraComfort zaručující dlouhotrvající komfort, gelový pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím, a výkyvnou holicí hlavici regulující tlak a zjednodušující holení (v porovnání s pohotovým holítkem Gillette Blue II Plus).

WaitingImage