Podívejte se, jak Gillette zintenzivňuje pomoc v reakci na COVID-19.Zjistěte více
 

Holicí strojek MACH3® Start™ – sestrojen pro absolutní kontrolu i v mokrém prostředí

Rukojeť 360 Aqua Grip™ holicího strojku Gillette® MACH3® Start™ poskytuje absolutní kontrolu i v mokrém prostředí.

Holicí strojek MACH3® Start™ – sestrojen pro absolutní kontrolu i v mokrém prostředí

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Holicí hlavice Mach3® Start

  Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 Start zajišťují hladké oholení bez zarudnutí pokožky a pocit, který je i při 10. oholení lepší než při prvním oholení novým pohotovým holítkem (v porovnání s pohotovým holítkem Gillette Blue II Plus).

  Každá holicí hlavice má 3 břity DuraComfort, které zaručují dlouhotrvající komfort, a gelový pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím.

  Všechny náhradní holicí hlavice Mach3 Start lze použít ke všem holicím strojkům Mach3

 • Holicí strojek Mach3® Start

  Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Start zajišťuje hladké oholení bez zarudnutí pokožky a pocit, který je i při 10. oholení lepší než při prvním oholení novým pohotovým holítkem (v porovnání s pohotovým holítkem Gillette Blue II Plus).

  Holicí strojek Mach3 Start má protiskluzovou rukojeť Aqua-Grip, která umožňuje dokonalé ovládání, i když je mokrá, dále břity DuraComfort zaručující dlouhotrvající komfort, gelový pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím, a výkyvnou holicí hlavici regulující tlak a zjednodušující holení (v porovnání s pohotovým holítkem Gillette Blue II Plus).

WaitingImage