Podívejte se, jak Gillette zintenzivňuje pomoc v reakci na COVID-19.Zjistěte více
 

Břity MACH3® Turbo – navrženy pevnější, aby vydržely déle

Objevte holicí strojky a hlavice řady Gillette MACH3 Turbo.

Holicí strojky Gillette MACH3 Turbo mají 3 břity, které jsou tvrdší než ocel. Jsou navrženy pro hladší oholení* bez zarudnutí pokožky. Pocit při holení s MACH3 je i po 10 oholeních pořád lepší než při prvním oholení s pohotovým holítkem.* Břity DuraComfort u holicího strojku Gillette MACH3 Turbo poskytují dlouhotrvající pohodlí, hlavice má pokrokové ochranné mikrolamely, které připravují vousy na oholení, a gelový pásek, který pomáhá chránit před zarudnutím pokožky. Systém odpružení břitů uchovává břity v těsném kontaktu s pokožkou.

Všechny holicí hlavice MACH3 zajistí 15 pohodlných oholení. U všech holicích strojků MACH3 lze používat všechny holicí hlavice MACH3 Turbo, Sensitive, Base a Start.

Břity MACH3® Turbo – navrženy pevnější, aby vydržely déle

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Holicí hlavice Gillette Mach3 Turbo


  Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 Turbo mají 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Holicí hlavice Mach3 Turbo s ostřejšími Turbo břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí strojek Mach3 Turbo má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Mach3 Turbo lze použít se všemi holicími strojky Mach3.

 • Holicí strojek Gillette Mach3 Turbo

  Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Turbo má 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Holicí strojek Mach3 s ostřejšími Turbo břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí strojek Mach3 Turbo má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Balení obsahuje prémiovou rukojeť holicího strojku Mach3, která je skvěle vyvážená, aby bylo holení co nejpříjemnější. Pánský holicí strojek Mach3 Turbo lze použít se všemi holicími hlavicemi Mach3.

 • MACH3 TURBO 3D

  Gillette MACH3 Turbo 3D je navržen pro přesnost: kombinuje břity pevnější než ocel s mistrně zhotovenou rukojetí pro 3D pohyb, a tak se přizpůsobí konturám obličeje. Je vybaven sekundárním otočným čepem pro naprosto přesné vedení hlavice pod všemi úhly pro hladší a efektivnější oholení vaší tváře.
  Náhradní holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette MACH3 Turbo 3D mají 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré.
  Tyto holicí strojky Gillette mají  zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a neuvěřitelně klouže po pokožce. Holicí strojek MACH3 Turbo má ochranné mikrolamely, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Pánský holicí strojek MACH3 Turbo lze použít se všemi náhradními holicími hlavicemi MACH3 .
  Pro naprosto dokonalé oholení používejte s nahradními holicími hlavicemi MACH3 Turbo a holicím gelem MACH3 Sensitive.

  rating
  Overall Rating
  ()

WaitingImage