Břity MACH3® Turbo – navrženy pevnější, aby vydržely déle

Objevte holicí strojky a hlavice řady Gillette MACH3 Turbo.

Holicí strojky Gillette MACH3 Turbo mají 3 břity, které jsou tvrdší než ocel. Jsou navrženy pro hladší oholení* bez zarudnutí pokožky. Pocit při holení s MACH3 je i po 10 oholeních pořád lepší než při prvním oholení s pohotovým holítkem.* Břity DuraComfort u holicího strojku Gillette MACH3 Turbo poskytují dlouhotrvající pohodlí, hlavice má pokrokové ochranné mikrolamely, které připravují vousy na oholení, a gelový pásek, který pomáhá chránit před zarudnutím pokožky. Systém odpružení břitů uchovává břity v těsném kontaktu s pokožkou.

Všechny holicí hlavice MACH3 zajistí 15 pohodlných oholení. U všech holicích strojků MACH3 lze používat všechny holicí hlavice MACH3 Turbo, Sensitive, Base a Start.

Břity MACH3® Turbo – navrženy pevnější, aby vydržely déle

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
  • Mřížka Seznam
loading image
  • Holicí hlavice Gillette Mach3 Turbo


    Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 Turbo mají 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Holicí hlavice Mach3 Turbo s ostřejšími Turbo břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí strojek Mach3 Turbo má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Mach3 Turbo lze použít se všemi holicími strojky Mach3.

  • Holicí strojek Gillette Mach3 Turbo

    Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Turbo má 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Holicí strojek Mach3 s ostřejšími Turbo břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí strojek Mach3 Turbo má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Balení obsahuje prémiovou rukojeť holicího strojku Mach3, která je skvěle vyvážená, aby bylo holení co nejpříjemnější. Pánský holicí strojek Mach3 Turbo lze použít se všemi holicími hlavicemi Mach3.

WaitingImage