BŘITY GILLETTE

Objevte portfolio náhradních holicích hlavic Gillette. Najděte si tu, která se bude hodit k rukojeti vašeho holicího strojku.

Klíčem ke komfortnímu oholení je ostrý, tenký a přesný břit, který dokáže oholit vousy s minimální potřebnou silou. Některých pokroků v designu holicích hlavic si všimnete snadno: ať už se bude jednat o naše hlavice MACH3 se 3 břity nebo hlavice Fusion s 5 břity. Jiná vylepšení nelze pouhým okem postřehnout, znamenají však velké zlepšení v komfortu holení.

BŘITY GILLETTE

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Gillette Fusion ProShield 4 Náhradní Holicí Hlavice

  Holicí hlavice pro pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Gillette Fusion ProShield je nejpokrokovější holicí strojek od Gillette. Poznáte ho podle žluté holicí hlavice a rukojeti.

  rating
  Overall Rating
  (1)

 • Náhradní hlavice Gillette Mach 3 Turbo

  Dejte svým zážitkům při holení s MACH3 nový rozměr! Pánský holicí strojek Gillette MACH3 Turbo nabízí ostřejší břity* a zajišťuje hladší oholení bez podráždění.**

  Břity Turbo holí vousy snadněji – pro úžasný komfort s méně taháním a vytrháváním.*** Dlouhotrvající gelový pásek zároveň pomáhá tomu, aby holicí strojek MACH3 Turbo komfortně klouzal po pokožce.

  Tento holicí strojek obsahuje 2x více mikrolamel pro hladké oholení.**** Systém odpružení břitů uchovává břity v úzkém kontaktu s pokožkou a výkyvná holicí hlava, která reguluje tlak, se přizpůsobuje konturám obličeje a zajišťuje tak komfortní a snadnější oholení.+

  Pocit při holení je i po 10 oholeních pořád lepší než při prvním oholení s pohotovým holítkem.++

  Vyzkoušejte s gely na holení MACH3.

  * První dva břity v porovnání s holicím strojkem MACH3
  ** V porovnání s pohotovým holítkem Blue II Plus
  *** První dva břity v porovnání s pohotovým holítkem Blue II Plus
  **** V porovnání s MACH3
  + V porovnání s jednorázovým holítkem Blue II Plus
  ++ Celkově preferováno v porovnání s pohotovým holítkem Blue II Plus

 • Gillette Fusion ProShield Chill 4 Náhradní Holicí Hlavice

  Holicí hlavice pro pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield Chill při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Zároveň pokožku při holení díky chladivé technologii zklidňuje. Gillette Fusion ProShield je nejpokrokovější holicí strojek od Gillette. Poznáte ho podle modré holicí hlavice a rukojeti.

 • Náhradní hlavice Gillette Fusion ProGlide Power

  Balení obsahuje 2 náhradní holicí hlavice pro holicí strojek FUSION PROGLIDE POWER. Nový holicí strojek Gillette® Fusion® ProGlide™ Power je vylepšený a má nový design, aby poskytoval to nejpohodlnější oholení od Gillette.

  Vylepšené břity holicího strojku Fusion ProGlide Power s potahem snižujícím tření se vyznačují nejen všemi výhodami manuálního holicího strojku Gillette Fusion ProGlide, ale přidané oscilace k systému mokrého holení prokazatelně zlepšují výsledky holení – uklidňující mikropulzy pomáhají snižovat tření a zlepšovat skluz holicího strojku, což vede v porovnání s manuálními holicími strojky k většímu komfortu.

  Díky technologickým inovacím je bateriový holicí strojek Fusion ProGlide lepší než bateriový holicí strojek Fusion (první čtyři břity, v porovnání s holicím strojkem Fusion). Břity s pokrokovým potahem snižujícím tření holí vousy bez námahy a s menším taháním a vytrháváním.* Stabilizátor břitů udržuje optimální polohu břitů, čímž umožňuje, aby se holicí hlavice přizpůsobovala konturám obličeje. Díky tomu a díky uklidňujícímu efektu mikropulzů břity stěží ucítíte.

  Pouze bateriový strojek Gillette Fusion ProGlide Power má inovativní hřebínek MicroComb, který pomáhá navést vousy k břitům. Upravená rukojeť s větším a ergonomičtějším úchopem zajišťuje skvělé ovládání a snadné střídání přední a zadní strany holicího strojku (v porovnání s holicím strojkem Fusion). Kontrolka nízkého nabití baterie upozorňuje, kdy je nutné vyměnit AAA baterii, takže máte energii k dispozici vždy, když ji potřebujete. Funkce automatického vypnutí holicí strojek po 8 minutách vypne pro případ, že by se omylem sám spustil. Při cestování je tak chráněna baterie.

  Výkon. Výsledky. Přesnost. Je čas vyzkoušet to nejlepší oholení od Gillette.Všech posledních inovací holicích strojků Gillette Fusion ProGlide a Gillette Fusion ProGlide Power si možná nevšimnete pouhým okem, ale už při prvním pokusu se přestanete holit a začnete po pokožce klouzat.

  * v porovnání s holicím strojkem Fusion

 • Náhradní hlavice Gillette Fusion ProGlide

  Balení obsahuje 2 náhradní holicí hlavice pro holicí strojek Gillette FUSION PROGLIDE. Vylepšené břity Gillette Fusion ProGlide (první čtyři břity v porovnání s holicím strojkem Fusion) s tenčím, jemnějším ostřím a pokrokovým potahem ostří snižujícím tření umožňují holicímu strojku holit vousy snadno a s méně taháním a vytrháváním než u holicího strojku Fusion.

  Stabilizátor břitů zachovává optimální polohu každého břitu a zároveň umožňuje, aby se holicí hlavice přizpůsobila konturám mužské tváře.

  Vylepšený pásek ComfortGuard odvádí přebytečný přípravek na holení a napíná pokožku, čímž pomáhá zachovat optimální kontakt pokožky s břity pro dosažení hladkého a pohodlného oholení. Vylepšený zvlhčující pásek Lubrastrip (v porovnání s holicím strojkem Fusion) obsahuje minerální olej a zvlhčující polymery, které umožňují holicímu strojku hladce klouzat po pokožce i při opakovaných tazích.

  Všech posledních inovací holicích strojků Gillette Fusion ProGlide a Gillette Fusion ProGlide Power si možná nevšimnete pouhým okem, ale už při prvním pokusu se přestanete holit a začnete po pokožce klouzat.

 • Náhradní hlavice Gillette Fusion Power

  Balení obsahuje 2 náhradní holicí hlavice pro holicí strojek FUSION PROGLIDE POWER.
  Holicí strojek Gillette Fusion Power má precizní systém holení a pokrokový design, které vám přinesou optimální výkon. 

  Vyzkoušejte bateriový holicí strojek Gillette Fusion Power s břity PowerGlide a šetrnými mikropulzacemi, které břitům umožňují klouzat po obličeji s méně taháním a menším podrážděním pokožky.* Využijte technologie 5 břitů a šetrných mikrolamel, které jsou u holicího strojku Gillette Fusion standardem.

  S holicím strojkem Gillette Fusion získáte výhodu kombinace pokrokové technologie holení od Gillette a důmyslného výkonu. 
  Gillette Fusion má 5 břitů PowerGlide umístěných blíže u sebe pro komfortní holení. Design rozkládá sílu vynaloženou při holení na všechny břity, čímž pomáhá snižovat tlak a poskytovat větší komfort a méně podráždění než holicí strojek MACH3.

  Ať si vyberete jakýkoli, holení bude jako hladké klouzání.

  Balení obsahuje 2 náhradní holicí hlavice.

  * v porovnání s manuálním holicím strojkem Fusion

 • Náhradní hlavice Gillette Fusion

  Balení obsahuje 12 náhradních holicích hlavic pro holicí strojek Gillette FUSION. Nákupem 12kusového balení ušetříte 25 % v porovnání s balením 2 náhradních holicích hlavic Fusion.

  Pánský holicí strojek Gillette Fusion a jeho břity dají nový rozměr tomu, co od holení očekáváte. Je navržený tak, aby vám poskytoval optimální výkon z obou stran svých unikátních břitů.

  Holicí strojek Fusion je lepší než MACH3 díky 8 letům inovací v oblasti holení. Gillette Fusion je holicí systém, který tvoří holicí plocha s 5 břity, zarovnávací břit a pružný pásek ComfortGuard. 
  Má 5 břitů umístěných blíže u sebe pro pokrokovou technologii holení. Tento design rozkládá sílu vynaloženou při holení na všechny břity, čímž pomáhá snižovat tlak a poskytovat větší komfort a méně podráždění než holicí strojek MACH3.

  Balení obsahuje 12 náhradních holicích hlavic.


 • Náhradní hlavice Gillette Mach 3 Sensitive

  Balení obsahuje 2 náhradní holicí hlavice pro holicí strojek Gillette MACH3 Sensitive. Holicí hlavice Gillette MACH3 Sensitive jsou vhodné pro citlivou pokožku. Holicí strojek MACH3 Sensitive má precizní pružně uložené břity, které se neustále přizpůsobují pokožce, mikrolamely, které pomáhají napnout a připravit pokožku, a vylepšený zvlhčující pásek (v porovnání s holicím strojkem MACH3) – pro skvělý skluz holicího strojku po pokožce O 50 % menší tlak břitů na pokožku* pro záruku holení bez zarudnutí. 
  * v porovnání s pohotovým holítkem Gillette® se 2 břity a výkyvnou hlavou (Ultragrip/BlueII Plus/Custom Plus)

  Balení obsahuje 2 náhradní holicí hlavice.
  For best shaving performance, use a MACH3 Sensitive Skin Men's Razor with this razor blade. 

  * MACH3 razors vs. Gillette® CustomPlus®; previously sold as M3POWER


 • Náhradní hlavice Gillette Mach 3

  Balení obsahuje 12 náhradních holicích hlavic pro holicí strojek MACH3. Nákupem 12kusového balení ušetříte 25 % v porovnání s balením 2 náhradních holicích hlavic Mach 3.

  Holicí strojek Gillette MACH3 pokračuje ve svém odkazu a stále zajišťuje hladké oholení. Jeho technologie 3 břitů nabízí pohodlné oholení i dlouhou životnost, která je možná pouze u výměnných hlavic. Pásek ComfortGuard obsahuje 5 mikrolamel, které vám zajistí hladké a pohodlné oholení. Zvlhčující pásek Indicator® vybledne, čímž vás upozorní na to, že už vám břity holicího strojku neposkytují optimální oholení.

  Holicí strojek MACH3 je stále ověřenou volbou a mužům na celém světě dává i nadále skvělý start do nového dne. Holicí strojek Gillette® Mach3® zajišťuje hladší oholení jedním tahem*. O 50 % menší tlak břitů na pokožku* pro záruku holení bez zarudnutí.

  * v porovnání s pohotovým holítkem Gillette® se 2 břity a výkyvnou hlavou (Ultragrip/BlueII Plus/Custom Plus)

WaitingImage