Podívejte se, jak Gillette zintenzivňuje pomoc v reakci na COVID-19.Zjistěte více
 

POHOTOVÉ HOLÍTKO

Objevte portfolio balení pohotových holítek Gillette.

Pohotová holítka Gillette: skvělé oholení máte na dosah. Ať už se jedná o naše pohotové holítko se dvěma břity Blue II nebo naše pokrokové holítko Sensor3, pohodlné použití jednorázových holítek se snoubí s precizními technickými standardy značky Gillette.

POHOTOVÉ HOLÍTKO

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Blue 3 Sense Care Pohotové holítko

  Pohotové holítko, které vám může poskytnout až 10 šetrných oholení? Přesně to dokáže Gillette Blue®3 Sensitive se svými 3 chromovanými břity citlivými k pokožce a výkyvné hlavě, která se přizpůsobuje konturám obličeje. Vylepšený zvlhčující pásek s technologií ComfortGel, která se aktivuje v kontaktu s vodou, zajišťuje ultra šetrné holení. Holítko má rukojeť z protiskluzové pryže, takže umožňuje skvělou kontrolu a ovladatelnost, a snadno oplachovatelné břity pro 100% lepší čištění.*
  *v porovnání s Blue2 Plus

  Skvělých výsledků dosáhnete s použitím hydratační pěny na holení Gillette Series Sensitive

 • Blue 3 Pohotová holítka

  Pohotové holítko, které vám může poskytnout až 10 pohodlných oholení? Přesně to dokáže Gillette Blue®3 se svými 3 chromovanými břity citlivými k pokožce a výkyvné hlavě, která se přizpůsobuje konturám obličeje. Vylepšený zvlhčující pásek s technologií ComfortGel, která se aktivuje v kontaktu s vodou, zajišťuje maximální komfort. Holítko má rukojeť z protiskluzové pryže, takže umožňuje skvělou kontrolu a ovladatelnost, a snadno oplachovatelné břity pro 2x lepší čištění.*
  *v porovnání s Blue2 Plus

  Skvělých výsledků dosáhnete s použitím hydratační pěny na holení Gillette Series Moisturizing

 • Blue 3 Speed Pohotová holítka

  Pohotová holítka Gillette Blue 3 poskytují pohodlné oholení, snadný skluz 3 břitů Gillette Precision po pokožce a mají zvlhčující pásek.

  Klíčové vlastnosti:
  Průlomová technologie uložení břitů
  Břity jsou tenčí a jemnější
  Zvlhčující pásek hydratuje

  rating
  Overall Rating
  ()

 • Pánské pohotové holítko Gillette BlueII

  Pohotové holítko Gillette BlueII má 2 chromované břity s dlouhou životností, takže ho nebudete muset tak často vyměňovat. Obsahuje zvlhčující pásek, který zajišťuje hladký skluz. Holítko má pevnou hlavu.

 • Pánské pohotové holítko Gillette Blue Simple3

  Pohotové holítko, které vám může snadno poskytnout až 5 hladkých oholení? Přesně to dokáže Blue Simple3 od Gillette se svými 3 chromovanými břity citlivými k pokožce. Toto holítko má zvlhčující pásek, díky kterému hladce klouže po pokožce, a snadno oplachovatelné břity umožňující 100% lepší čištění.* Má také rukojeť Easy Grip pro skvělou ovladatelnost.
  *v porovnání s BlueII Plus

  rating
  Overall Rating
  ()

 • Pánské pohotové holítko Gillette BlueII Plus

  Pohotové holítko Gillette BlueII má 2 chromované břity s dlouhou životností, takže ho nebudete muset tak často vyměňovat. Obsahuje zvlhčující pásek, který zajišťuje hladký skluz. Holítko má rukojeť Easy Grip, která umožňuje skvělou ovladatelnost.

  rating
  Overall Rating
  ()

 • Pánské pohotové holítko Gillette Blue3 Cool

  Pohotové holítko, které vám může poskytnout až 10 svěžích oholení? Přesně to dokáže Gillette Blue®3 Cool se svými 3 chromovanými břity citlivými k pokožce a výkyvné hlavě, která se přizpůsobuje konturám obličeje. Vylepšený zvlhčující pásek s technologií ComfortFresh, která se aktivuje v kontaktu s vodou, zajišťuje svěží oholení. Holítko má rukojeť z protiskluzové pryže, takže umožňuje skvělou kontrolu a ovladatelnost, a snadno oplachovatelné břity pro 2x lepší čištění.*
  *v porovnání s Blue2 Plus

  Skvělých výsledků dosáhnete s použitím hydratační pěny na holení Gillette Series Cool

WaitingImage