Kupte si pánský holicí strojek

Objevte kompletní řadu holicích strojů Gillette.

První rukojeti holicích strojků byly velmi jednoduché: holicí strojek měl jen jeden břit upevněný na rovné rukojeti. Časy se mění a technologie holicích strojků se zlepšuje také díky neutuchající snaze Gillette zajišťovat ještě hladší a komfortnější holení.
Všechny holicí strojky Fusion5 lze používat se všemi holicími hlavicemi Fusion5 ProShield, Fusion5 ProGlide a Fusion5. Všechny holicí strojky MACH3 lze používat se všemi holicími hlavicemi MACH3.

Kupte si pánský holicí strojek

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Holicí strojek Gillette Fusion5 ProShield

  Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 ProShield má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Díky zvlhčování před i za břity chrání pokožku před podrážděním při holení. Má rukojeť s technologií FlexBall, která kopíruje kontury obličeje a oholí prakticky každý vous. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů. Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Pánské holicí strojky Fusion5 ProShield lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Fusion ProShield.

 • Holicí strojek Gillette Mach3 Turbo

  Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Turbo má 3 břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Holicí strojek Mach3 s ostřejšími Turbo břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který dlouho vydrží a zajišťuje úžasný skluz břitů po pokožce. Holicí strojek Mach3 Turbo má ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Balení obsahuje prémiovou rukojeť holicího strojku Mach3, která je skvěle vyvážená, aby bylo holení co nejpříjemnější. Pánský holicí strojek Mach3 Turbo lze použít se všemi holicími hlavicemi Mach3.

 • Blue 3 Pohotová holítka

  Pohotová holítka Gillette Blue 3 poskytují pohodlné oholení, snadný skluz 3 břitů Gillette Precision po pokožce a mají zvlhčující pásek.

  Klíčové vlastnosti:
  Průlomová technologie uložení břitů
  Břity jsou tenčí a jemnější
  Zvlhčující pásek hydratuje

 • Blue 3 Sense Care Pohotové holítko

  Pohotová holítka Gillette Blue 3 poskytují pohodlné oholení, snadný skluz 3 břitů Gillette Precision po pokožce a mají zvlhčující pásek.

  Klíčové vlastnosti:
  Průlomová technologie uložení břitů
  Břity jsou tenčí a jemnější
  Zvlhčující pásek hydratuje

 • Blue 3 Speed Pohotová holítka

  Pohotová holítka Gillette Blue 3 poskytují pohodlné oholení, snadný skluz 3 břitů Gillette Precision po pokožce a mají zvlhčující pásek.

  Klíčové vlastnosti:
  Průlomová technologie uložení břitů
  Břity jsou tenčí a jemnější
  Zvlhčující pásek hydratuje

  rating
  Overall Rating
  ()

 • Holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide

  Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Holicí strojek ProGlide s technologií FlexBall kopíruje kontury obličeje a oholí prakticky každý vous. Zarovnávací břit na zadní straně holicí hlavice je skvělý na úpravu těžko přístupných míst, např. oblasti pod nosem nebo kotlet. Jedna holicí hlavice k pánskému holicímu strojku vydrží až měsíc holení. Pánský holicí strojek Fusion5 ProGlide lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Fusion ProGlide.

 • Holicí strojek Gillette Fusion5 ProShield Chill

  Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 ProShield Chill má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Díky zvlhčování před i za břity chrání pokožku před podrážděním a při holení ji chladí. Má rukojeť s technologií FlexBall, která kopíruje kontury obličeje a oholí prakticky každý vous. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů. Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Pánský holicí strojek Fusion5 ProShield Chill lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Fusion ProShield Chill.

 • Holicí strojek Gillette Mach3

  Pánský manuální holicí strojek Gillette Mach3 má břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Díky ostřejším břitům (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím, a ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Pánský holicí strojek Mach3 má prémiovou rukojeť, která je skvěle vyvážená, aby bylo holení co nejpříjemnější. Manuální pánský holicí strojek Mach3 lze použít se všemi holicími hlavicemi Mach3.

 • Pánské pohotové holítko Gillette® Blue®3 Cool

  Pánské pohotové holítko Gillette® Blue®3 Cool

  Blue3 Cool je první pohotové holítko od Gillette s přidanou chladivou technologií, která při holení zajišťuje chladivý a osvěžující pocit.

  Toto pohotové holítko nabízí hladší oholení a o 100 % snadnější oplachování (v porovnání s Blue2 Plus). Má výkyvnou hlavu, která umožňuje hladké oholení.

  Díky ergonomické protiskluzové rukojeti, která zaručuje lepší ovládání a kontrolu než pohotová holítka Gillette se 2 břity a pevnou hlavou, poskytuje každé pohotové holítko Blue3 Cool až 10 hladkých oholení.

  * Založeno na analýze prodejů společnosti Nielsen z období červenec 2015 až červen 2016. Mezi pánskými pohotovými holítky se třemi břity. Holítko Blue3 je v jiných geografických oblastech prodáváno pod značkou Prestobarba3 a Sensor3.

WaitingImage