PŘED A PO HOLENÍ

PŘED A PO HOLENÍ

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Gillette Regular Pěna na holení

  Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Pěna na holení Gillette Regular zanechává pokožku obličeje svěží, hydratovanou a nabízí pohodlné a hladké oholení.

  Gillette představuje díky svému tradičnímu složení ten nejjednodušší způsob, jak se postarat o pokožku a zajistit jí ochranu.

  Pečlivě volené složky zanechávají pokožku obličeje hladkou a hebkou. Prakticky navržený aplikátor zajistí to nejsprávnější a nejekonomičtější použití, takže Gillette poskytuje dobrý poměr ceny a hodnoty.

  rating
  Overall Rating
  (1)

 • Series Sensitive Pěna na holení

  Buďte ke své citlivé pokožce šetrní s pěnou na holení Gillette Series Sensitive. Její složení s aloe zajišťuje trojnásobnou ochranu při holení.

  Pěna hydratuje vousy, takže je snadné je oholit, její bohatá konzistence chrání pokožku a zvlhčující látky zajišťují hladký skluz holicího strojku po pokožce. Získáte čisté oholení a hladkou pokožku.

 • Series Conditioning Pěna na holení


  Pečujte o svou pokožku v průběhu holení. Pěna na holení Gillette Series Conditioning obsahuje kakaové máslo a zajišťuje trojnásobnou ochranu pokožky při holení.

  Pěna hydratuje vousy, takže je snadné je oholit, její bohatá konzistence chrání pokožku a zvlhčující látky zajišťují hladký skluz holicího strojku po pokožce. Získáte čisté oholení s pocitem vyživené pokožky.

 • Series Protection Gel na holení

  S alantoinem. Tento gel na holení snižuje tření, zlepšuje skluz holicího strojku a obsahuje alantoin, který zajišťuje extra ochranu - pro hladké a pohodlné oholení. Zajistí ochranu a pohodlí, které jsou pro zdravou pokožku nutné.

  Gillette® Series - pokroková ochrana a pohodlí pro muže.

 • Gillette Lemon Lime Pěna na holení

  Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Jemně parfémovaná pěna na holení Gillette Lemon Lime vám nabízí svěžest citrónové vůně, vaši pokožku zanechá svěží a hydratovanou.

  Gillette představuje díky svému tradičnímu složení ten nejjednodušší způsob, jak se postarat o pokožku a zajistit její dobrou ochranu. Pečlivě volené složky zanechají pokožku vašeho obličeje hladkou a hebkou.

  Prakticky navržený aplikátor zajistí to nejsprávnější a nejekonomičtější použití, takže Gillette poskytuje dobrý poměr ceny a hodnoty.

 • Fusion Proglide Sensitive Gel na holení pro citlivou pokožku

  Gel na holení Gillette Fusion Proglide Sensitive - s méně intenzivní vůní* pro citlivou pokožku. *v porovnání s Hydragely Fusion, dermatologicky testovaný šetrný gel Gillette Fusion ProGlide je jemný k pokožce.

 • Mach3 Smooth Pěna na holení

  Zažijte rozdíl v hladkosti s pěnou na holení Gillette Mach3 Smooth. Nechte ochrannou pěnu hydratovat a změkčovat vaše vousy.

  Pokrokové zvlhčující látky pak zajistí úžasný skluz holicího strojku po pokožce. S naším aktivním zklidňujícím komplexem pro výjimečně hladké oholení si dopřejte chladivý a osvěžující zážitek.

  rating
  Overall Rating
  ()

 • Mach3 Sensitive Gel na holení

  Dopřejte si špičkovou ochranu před podrážděním citlivé pokožky při holení (v porovnání s ostatními gely na holení Mach3).

  Gel na holení Gillette Mach3 Sensitive vytváří bohatou ochrannou pěnu, která pomáhá omezovat podráždění při holení.

  Optimalizované ochlazující složení zklidňuje pokožku. Bojujte proti podráždění a svou citlivou pokožku při holení pomáhejte chránit pomocí gelu na holení Gillette Mach3 Sensitive.

 • Balzám po holení Gillette ProSeries Instant Hydration 3v1

  Balzám po holení Gillette ProSeries Instant Hydration 3-v-1 byl navržen tak, aby pomáhal snižovat suchost a napjatost pokožky po holení. Nároky života vaši pokožku velmi zatěžují, což ji může zbavit její nepostradatelné vlhkosti. Toto nové složení obsahuje tři typy látek, které pomáhají obnovovat přirozenou ochrannou hydratační vrstvu pokožky. Pokožku zanechávají hladkou a příjemnou na dotyk.

WaitingImage