Produkty na vousy King C. Gillette

PŘEDSTAVUJEME KING C. GILLETTE

NOVÁ ŘADA VYTVOŘENÁ PRŮKOPNÍKY PÉČE O VZHLED JIŽ OD ROKU 1901.

Produkty na vousy King C. Gillette

Nová řada je inspirována duchem našeho zakladatele KINGA CAMPA GILLETTA a stojí za ní více než století inovací. Obsahuje kompletní sadu precizních nástrojů a kvalitních výrobků péče o vousy, které každému muži umožní vytvořit si svůj jedinečný styl.

STAŇ SE PÁNEM SVÉHO STYLU

Style Master

King C. Gillette Style Master je univerzální strojek určený k tvarování a zastřihování vousů a k úpravě strniště. Tento akumulátorový zastřihovač má 4D hlavici pro snadné, rychlé a pohodlné tahy při holení....

Zastřihovač vousů

Pomůže vám dosáhnout dokonalého vzhledu, abyste každý den vypadali co nejlépe a také se tak cítili....

Naše Jedinečná Vůně

NAŠE JEDINEČNÁ VŮNĚ

Objevte moderní rozměr mužnosti s naší novou vůní, která obsahuje dokonalou kombinaci čerstvých citrusů a jiskřivého zázvoru s růžovým pepřem a svěžími tóny máty. Silice pelargonie spolu s uklidňující levandulí dodávají vůni zajímavou hloubku a květnatost. Krémová vůně tonkových bobů, hřejivá dřevitá vůně a opulentní jantar vám zase dodají pocit sebevědomí.

RADY ODBORNÍKŮ

Rich Mendoza

Filthy Rich Barbershop | New York, NY

Holení přesných kontur je záležitostí očí. Díky průhlednému gelu uvidíte, kde přesně se holíte. Po oholení jedné strany se musíte ujistit, že ta druhá bude úplně stejná.

Barry Hairston

The Stars Barber Lounge | Dallas, TX

Balzám na vousy se skvěle hodí na delší vousy, protože pomáhá udržovat pěstěný vzhled. Když jde o vousy, chcete mít jistotu, že budou vždy příjemně vonět a právě balzám na vousy na nich zanechá skvělou vůni.

Chris Eliares

Dogpatch Barber & Shave | San Francisco, CA

Před holením je nutné si vždy umýt obličej, abyste se zbavili mastnoty a odumřelých kožních buněk. Rada pro holení: rukou, kterou nepoužíváte, si natáhněte pokožku.

01/04