Náš Závazek - Umožňujeme Přístup K Pozitivním Vzorům Po Celém Světě

NÁŠ ZÁVAZEK

UMOŽŇUJEME PŘÍSTUP K POZITIVNÍM VZORŮM PO CELÉM SVĚTĚ

Již více než 120 let se Gillette snaží pomáhat mužům vypadat, cítit se a být co nejlepšími. To překračuje hranice výrobků jako takových. Podporujeme muže každého věku na jejich cestě za svým nejlepším „já“. To zahrnuje spolupráci s partnery s cílem vybavit muže tak, aby sloužili coby vzor další generaci.

Naším cílem je pozitivně ovlivnit miliony chlapců prostřednictvím síly vzorů. Díky spolupráci s partnery vytváříme smysluplná spojení a další generaci chlapců představujeme výhody mentoringu.

PROČ NA VZORECH ZÁLEŽÍ

Pokud jste měli to štěstí a měli v životě někoho, kdo vám pomohl cítit se sebejistější a poskytl cenné rady v důležitých okamžicích vašeho života, potom chápete, jak důležité je mít pozitivní vzor.

Tyto vzory mohou mít řadu podob – může to být rodič, člen širší rodiny, starší sourozenec, trenér, učitel nebo mentor – o jejich vlivu není pochyb.

Chlapci, kteří mají v životě vzory, jež je podporují, se cítí sebejistější ve svých rozhodnutích a budoucnosti.

84 % mladých mužů říká, že jim vzor může pomoci stát se starostlivějšími

84 % mladých mužů říká, že jim vzor může pomoci stát se starostlivějšími

86 % mladých mužů věří, že jim vzor může pomoci být sami sebou

86 % mladých mužů věří, že jim vzor může pomoci být sami sebou

76 % mladých mužů, kteří mají vzor, souhlasí s tím, že si ohledně své budoucnosti věří

76 % mladých mužů, kteří mají vzor, souhlasí s tím, že si ohledně své budoucnosti věří

Zdroj: Equimundo

POZITIVNÍ VLIV PROSTŘEDNICTVÍM SPOLUPRÁCE NA MÍSTNÍ ÚROVNI

Díky naší síti místních a regionálních partnerů pomáháme mužům, aby měli pozitivní vliv na ty ve svém okolí.

Capitanes del Futuro a Major League Soccer

Capitanes del Futuro a Major League Soccer

V USA Gillette a Major League Soccer (MLS) spolupracují s iniciativou Capitanes del Futuro, aby znevýhodněným mladým Hispáncům umožnili přístup ke vzorům a odstranili tak hlavní překážku v jejich rozvoji. Program spojuje chlapce, kteří milují fotbal a prokázali schopnosti stát se kapitánem, s muži, kteří pro ně budou vzory a představí jim příležitosti na fotbalovém hřišti i mimo ně.

Football Beyond Borders

Football Beyond Borders

Gillette UK od roku 2016 spolupracuje s charitou pro vzdělávání mládeže Football Beyond Borders (FBB) s cílem inspirovat další generaci k tomu, aby byla co nejlepší. FBB spojuje mladé milovníky fotbalu ze socioekonomicky znevýhodněného prostředí s dlouhodobými mentory. Ti jim pomáhají dokončit školu a získat dovedností a známky potřebné k úspěšnému přechodu do dospělosti.

Nadace Movember

Nadace Movember

Poslání nadace Movember se vyvinulo nad rámec povědomí o rakovině prostaty a varlat. Nyní zahrnuje také duševní zdraví, coby synonymum ke zdraví mužů na globální úrovni. Desetiletá spolupráce Gillette s nadací Movember pomáhá plnit náš cíl, a to aby každý chlapec vyrůstal v přítomnosti pozitivního vzoru. Toho se snažíme dosáhnout tak, že pomáháme zdůraznit důležitost sebepéče mužů, a to nejen v jejich vlastním životě, ale také coby vzorů pro chlapce, které podporují. Společně, prostřednictvím každičkého kníru a každičké konverzace, měníme tvář zdraví mužů.

DOPORUČENÍ PRODUKTŮ PRO MLADÉ MUŽE

Užijte si hladké oholení a skvělý styl s jistotou.

Holicí strojek Gillette Mach3 Charcoal
Gillette Fusion5 pánský holicí strojek
Gillette Styler 4v1: zastřihuje, tvaruje, holí, upravuje