Obrona naszej planety

Ochrana naší planety

Gillette si klade za cíl inspirovat každého muže bez ohledu na jeho věk či fázi života, aby se stal co možná nejlepším. Naší vizí je poskytovat úžasné zážitky při péči o tělo a udělat při tom ze světa lepší místo pro všechny generace. Protože se na špičce oboru péče o tělo nacházíme už více než sto let, víme, jak důležité je zanechávat silný odkaz. Proto začleňujeme sociální programy a programy na ochranu životního prostředí do všeho, co děláme. Chceme, aby naše značky přinášely dobro dnes, zítra i v daleké budoucnosti.

V oblasti péče o vzhled nám po celém světě důvěřuje více než 800 milionů spotřebitelů. Naším cílem je poskytovat těmto ženám a mužům ty nejlepší možné produkty a chránit přitom zdroje planety Země.

Chceme do roku 2030 používat méně zdrojů, a pomoci tím nastavit nový standard ochrany životního prostředí. Abychom toho dosáhli, plánujeme snížit naši ekologickou stopu napříč mnoha důležitými oblastmi, jako je obalový materiál, odpad, ochrana vodních zdrojů, výrobní provozy a náš dodavatelský řetězec. Jsme také plně odhodláni poskytovat našim spotřebitelům produkty nejvyšší kvality a používat přitom bezpečné složení, kterému zákazníci mohou důvěřovat.

Při plnění naší role v ochraně planety jsme si stanovili jasné cíle a v řadě oblastí jsme dosáhli důležitého pokroku:

Odhodlání přinést z tohoto světa to nejlepší

NÁŠ ZÁVAZEK

Přinášíme to Nejlepší Ze Světa Kolem Nás

VÝCE INFORMACÝ