Náš závazek

Již více než 115 let vyrábí společnost Gillette holicí strojky a výrobky osobní péče založené na důvěře. Náš vědecky založený přístup je klíčem k bezpečnému zkvalitňování života a přináší vám to nejlepší oholení na světě

1

V případě pochybností

Východisko

Co se týče bezpečnosti jakékoli ingredience, začínáme se zdravou dávkou skepse. Pokud nemůžeme prokázat její bezpečnost ani přínos pro vás, nepoužijeme ji.

2

Definice

Bezpečné Množství

Při definování bezpečného množství jednotlivých ingrediencí, které používáme, využíváme stejný vědecký postup jako hlavní regulatorní agentury po celém světě (FDA, EPA, WHO, EU atd.). Pokud není dostatek informací k určení bezpečného množství, přestaneme o použití ingredience uvažovat nebo ji dále zkoumáme. Testované bezpečné množství je mnohem vyšší než skutečné množství, které může být použito v produktech Gillette.

3

Posouzení

Bezpečné Používání Produktu

I když může být konkrétní ingredience sama o sobě bezpečná, tím nekončíme. Vyhodnocujeme také bezpečnost složení, abychom se ujistili, že je zcela bezpečná pro vás a pro životní prostředí, a ověřujeme, zda nevyvolává podráždění nebo neočekávané následky. Když nedospějeme k závěru, že je složení všech součástí produktu bezpečné, buď jej změníme, nebo se rozhodneme produkt nevyrábět a neprodávat. Máme k dispozici více než 700 vědců a odborníků, kteří zajišťují, aby naše produkty splňovaly všechny bezpečnostní a regulatorní požadavky po celém světě.

4

Prověřování

Sledování Používání a Nové Informace

Jakmile je produkt uveden na trh, sledujeme jeho používání a zkoumáme všechny nové vědecké informace. Také spolupracujeme s externími vědci a regulatorními agenturami na nových a aktualizovaných bezpečnostních metodách.

Zajišťování vašeho bezpečí

V žádném případě nepřestaneme inovovat, abychom zachovali nejvyšší standardy v našich ingrediencích a produktech.

Dodáváme produkty s ověřeným složením,

Které přinášejí našim zákazníkům vysokou spokojenost a důvěru.

Testováno Vámi

Každý nový produkt od Gillette je před uvedením na trh odpovědně testován tisíci osobami.

Zajištění Kvality

Každou holicí hlavici Gillette kontrolujeme v průměru více než 75krát.

Doporučení

Naše produkty doporučují dermatologové z celého světa, včetně předních vědeckých organizací, jako je Aliance pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance), Britská nadace pro zdravou pokožku (British Skin Foundation), Dermatologická přezkumná komise (Dermatology Review Panel) z Kanady, německá instituce Deutsche Haut- und Allergiehilfe a mnohé další.

SLOVNÍK INGREDIENCÍ

Vše o Našich Ingrediencích

DALŠÍ INFORMACE