Podkova knír

Styly kníru: knír ve tvaru podkovy

Úprava Kníru – Knír Ve Tvaru Podkovy

Jestli podkovy přinášejí štěstí, pak snad tento styl kníru ve tvaru podkovy přinese trochu štěstí i do vašeho každodenního holicího rituálu. Styl vousů ve tvaru podkovy je podobný kníru, ale má dva dlouhé pásy vousů směřující dolů, které se často směrem k bradě rozšiřují. Tohoto vzhledu můžete dosáhnout pomocí víceúčelového strojku Gillette STYLER.

Jak docílit kníru ve tvaru podkovy

Vlivní muži tento styl nosili a nosí dál. Existuje velké množství různých stylů úpravy vousů. To ale neznamená, že úprava kníru musí nutně být složitá. Tento jednoduchý postup vám na cestě za oblíbeným knírem ve tvaru podkovy pomůže:

KROK 1:

K zastřihování vyberte nástavec s pevnou délkou

Správná délka nástavce na zastřihovači vám pomůže vytvořit váš styl. Víceúčelový strojek Gillette STYLER dodáváme se třemi nástavci (2 mm, 4 mm a 6 mm), abyste si mohli vybrat ten správný.

KROK 2:

Vousy si zastřihněte

Délku kníru zarovnejte pomocí zastřihovače.

KROK 3:

Dejte svému kníru tvar

Sejměte ze zastřihovače nástavec a dejte svému kníru ve tvaru podkovy přesný tvar. Zastřižení vousů před holením pomáhá omezovat jejich tahání a vytrhávání při holení a může také pomoci předcházet ucpávání břitů.

KROK 4:

Při holení dbejte na souměrnost

Zároveň ale buďte opatrní, abyste vousy ve snaze o symetrii nezastřihli příliš.

KROK 5:

Příprava obličeje

Obličej opláchněte teplou vodou. Hydratujete tak vousy a připravíte je na holení. Potom na části obličeje, které chcete kompletně oholit – ty části, které netvoří knír – naneste gel na holení. Použití gelu může pomoci zabránit drobným poraněním a podráždění pokožky.

KROK 6:

Holte se lehkými jemnými tahy

Na rukojeť strojku Gillette STYLER nasaďte holicí hlavici a holte se lehkými jemnými tahy, aby byla vaše pokožka hladká. Na strojek STYLER lze použít všechny náhradní holicí hlavice Fusion5.

KROK 7:

Často oplachujte břity

Časté oplachování břitů během holení pomáhá zabraňovat hromadění vousů a gelu na holení na břitech a holicí hlavici. Holicí strojek pak může podávat nejlepší možný výkon.

KROK 8:

Tvarujte pomocí zarovnávacího břitu

Na zadní straně všech holicích strojků Fusion5 je zarovnávací břit. Používejte ho k vytvarování podkovy a přesnému konturování.

KROK 9:

Opláchněte, osušte ručníkem a hydratujte

Opláchněte obličej studenou vodou. Osušte se ručníkem a pak použijte hydratační krém nebo balzám po holení, který pomáhá zklidnit pokožku.

Právě jste si dokázal upravit knír ve tvaru podkovy!

Holicí strojky a zastřihovače Gillette vám poskytují nekonečné množství možností, jak se upravit podle sebe.

Byl tento článek užitečný?