Krátké vousy

Styly vousů: plná bradka s knírem

Úprava Bradky – Plná Bradka S Knírem

Plná bradka s knírem je podobná plnovousu. Má ale užší, úhledně zarovnané strany. Tohoto vzhledu můžete dosáhnout pomocí víceúčelového strojku Gillette STYLER.

Jak docílit plné bradky s knírem

Existuje velké množství různých stylů úpravy vousů. To ale neznamená, že úprava bradky musí nutně být složitá. Tento jednoduchý postup vám na cestě za oblíbenou plnou bradkou s knírem pomůže:

KROK 1:

K zastřihování vyberte nástavec s pevnou délkou

Správná délka nástavce na zastřihovači vám pomůže vytvořit váš styl. Víceúčelový strojek Gillette STYLER dodáváme se třemi nástavci (2 mm, 4 mm a 6 mm), abyste si mohli vybrat ten správný.

KROK 2:

Vousy si zastřihněte

Délku bradky zarovnejte pomocí zastřihovače. Zastřižení vousů před holením pomáhá omezovat jejich tahání a vytrhávání při holení a může také pomoci předcházet ucpávání břitů.

KROK 3:

Dejte své bradce tvar

Sejměte ze zastřihovače nástavec a dejte své plné bradce s knírem přesný tvar. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete na krku a tvářích udržovat vousy kratší.

KROK 4:

Při holení dbejte na souměrnost

Zároveň ale buďte opatrní, abyste vousy ve snaze o symetrii nezastřihli příliš.

KROK 5:

Příprava obličeje

Obličej opláchněte teplou vodou. Hydratujete tak vousy a připravíte je na holení. Potom na části obličeje, které chcete kompletně oholit, včetně krku a tváří, naneste gel na holení. Použití gelu může pomoci zabránit drobným poraněním a podráždění pokožky.

KROK 6:

Holte se lehkými jemnými tahy

Na rukojeť strojku Gillette STYLER nasaďte holicí hlavici a holte se lehkými jemnými tahy, aby byla vaše pokožka hladká. Na strojek STYLER lze použít všechny náhradní holicí hlavice Fusion5.

KROK 7:

Často oplachujte břity

Časté oplachování břitů během holení pomáhá zabraňovat hromadění vousů a gelu na holení na břitech a holicí hlavici. Holicí strojek pak může podávat nejlepší možný výkon.

KROK 8:

Tvarujte pomocí zarovnávacího břitu

Na zadní straně všech holicích strojků Fusion5 je zarovnávací břit. Používejte ho k vytvarování plné bradky s knírem a přesnému konturování.

KROK 9:

Opláchněte, osušte ručníkem a hydratujte

Opláchněte obličej studenou vodou. Osušte se ručníkem a pak použijte hydratační krém nebo balzám po holení, který pomáhá zklidnit pokožku.

Právě jste si dokázal upravit plnou bradku s knírem!

Holicí strojky a zastřihovače Gillette vám poskytují nekonečné množství možností, jak se upravit podle sebe.

Byl tento článek užitečný?