Chevron knír

Styly kníru: véčkový knír chevron

Úprava Kníru – Véčkový Knír Chevron

Název véčkového kníru chevron je výstižný. Jedná se o knír ve tvaru obráceného písmene V, který zakrývá celý horní ret. Tohoto vzhledu můžete dosáhnout pomocí víceúčelového strojku Gillette Styler.

Jak docílit véčkové bradky chevron

Je to zdánlivě jednoduché, a proto je lákavé přidat tento styl ke svým každodenním holicím rituálům. Existuje velké množství různých stylů úpravy vousů. To ale neznamená, že úprava kníru musí nutně být složitá. Tento jednoduchý postup vám na cestě za oblíbeným véčkovým knírem chevron pomůže:

KROK 1:

K zastřihování vyberte nástavec s pevnou délkou

Správná délka nástavce na zastřihovači vám pomůže vytvořit váš styl. Víceúčelový strojek Gillette Styler dodáváme se třemi nástavci (2 mm, 4 mm a 6 mm), abyste si mohli vybrat ten správný.

KROK 2:

Vousy si zastřihněte

Délku kníru zarovnejte pomocí zastřihovače.

KROK 3:

Dejte svému kníru tvar

Sejměte ze zastřihovače nástavec a dejte svému véčkovému kníru chevron přesný tvar. Zastřižení vousů před holením pomáhá omezovat jejich tahání a vytrhávání při holení a může také pomoci předcházet ucpávání břitů.

KROK 4:

Při holení dbejte na souměrnost

Zároveň ale buďte opatrní, abyste vousy ve snaze o symetrii nezastřihli příliš.

KROK 5:

Příprava obličeje

Obličej opláchněte teplou vodou. Hydratujete tak vousy a připravíte je na holení. Potom na části obličeje, které chcete kompletně oholit – ty části, které netvoří véčkový knír chevron – naneste gel na holení. Použití gelu může pomoci zabránit drobným poraněním a podráždění pokožky.

KROK 6:

Holte se lehkými jemnými tahy

Na rukojeť strojku Gillette Styler nasaďte holicí hlavici a holte se lehkými jemnými tahy, aby byla vaše pokožka hladká. Na strojek Styler lze použít všechny náhradní holicí hlavice Fusion5.

KROK 7:

Často oplachujte břity

Časté oplachování břitů během holení pomáhá zabraňovat hromadění vousů a gelu na holení na břitech a holicí hlavici. Holicí strojek pak může podávat nejlepší možný výkon.

KROK 8:

Tvarujte pomocí zarovnávacího břitu

Na zadní straně všech holicích strojků Fusion5 je zarovnávací břit. Používejte ho k vytvarování véčkového kníru chevron a přesnému konturování.

KROK 9:

Opláchněte, osušte ručníkem a hydratujte

Opláchněte obličej studenou vodou. Osušte se ručníkem a pak použijte hydratační krém nebo balzám po holení, který pomáhá zklidnit pokožku.

Právě jste si dokázal upravit véčkový knír chevron!

Holicí strojky a zastřihovače Gillette vám poskytují nekonečné množství možností, jak se upravit podle sebe.

Byl tento článek užitečný?