HOLICÍ STROJKY PROSHIELD®

HOLICÍ STROJKY PROSHIELD®

Objevte holicí strojky a hlavice Gillette Fusion ProShield.

Vychutnejte si bezkonkurenční holicí technologii pánského holicího strojku Gillette Fusion ProShield, prvního holicího strojku Gillette, který při holení zároveň chrání. Holicí strojek ProShield je první svého druhu, který má zvlhčující pásky před i za břity a vytváří tak ochrannou vrstvu, která chrání pokožku před podrážděním. Elegantní rukojeť je navržena s technologií FlexBall, která umožňuje, aby se hlava holicího strojku mohla při holení kontur otáčet do všech směrů a zachytila prakticky každý vous. Výsledkem je nejhladší oholení od Gillette.
Chladivá technologie Gillette ProShield Chill nabízí při holení ještě komfortnější zážitek a zajišťuje osvěžující a hladké oholení.

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
 • Mřížka Seznam
loading image
 • Gillette Fusion ProShield Pánský Holicí Strojek S Technologií Flexball

  Pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield vás při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním.

  Technologie Flexball navíc udržuje maximální kontakt* s pokožkou a oholí prakticky každý vous. Gillette Fusion ProShield je nejpokrokovější holicí strojek od Gillette. Poznáte ho podle žluté holicí hlavice a rukojeti.

  *v porovnání s ostatními holicími strojky Fusion

 • Gillette Fusion ProShield 4 Náhradní Holicí Hlavice

  Holicí hlavice pro pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Gillette Fusion ProShield je nejpokrokovější holicí strojek od Gillette. Poznáte ho podle žluté holicí hlavice a rukojeti.

  rating
  Overall Rating
  (1)

 • Gillette Fusion ProShield Chill 4 Náhradní Holicí Hlavice

  Holicí hlavice pro pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield Chill při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Zároveň pokožku při holení díky chladivé technologii zklidňuje. Gillette Fusion ProShield je nejpokrokovější holicí strojek od Gillette. Poznáte ho podle modré holicí hlavice a rukojeti.

 • Gillette Fusion ProShield Chill Pánský Holicí Strojek S Technologií Flexball

  Pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield Chill vás při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Zároveň pokožku při holení díky chladivé technologii zklidňuje.

  Technologie Flexball navíc udržuje maximální kontakt* s pokožkou a oholí prakticky každý vous. Gillette Fusion ProShield je nejpokrokovější holicí strojek od Gillette. Poznáte ho podle modré holicí hlavice a rukojeti.

  *v porovnání s ostatními holicími strojky Fusion

WaitingImage

5 BŘITŮ + 1
PŘESNÝ ZAROVNÁVACÍ BŘIT NA KAŽDÉM HOLICÍM STROJKU