Podívejte se, jak Gillette zintenzivňuje pomoc v reakci na COVID-19.Zjistěte více
 

Objevte holicí strojky a hlavice řady Gillette MACH3.

Holicí strojky Gillette MACH3 mají 3 břity, které jsou tvrdší než ocel. Jsou navrženy pro hladší oholení* bez zarudnutí pokožky. Pocit při holení s MACH3 je i po 10 oholeních pořád lepší než při prvním oholení s pohotovým holítkem.* Břity DuraComfort u holicího strojku Gillette MACH3 poskytují dlouhotrvající pohodlí, hlavice má pokrokové ochranné mikrolamely, které připravují vousy na oholení, a gelový pásek, který pomáhá chránit před zarudnutím pokožky. Systém odpružení břitů uchovává břity v těsném kontaktu s pokožkou.

Všechny holicí hlavice MACH3 zajistí 15 pohodlných oholení. U všech holicích strojků MACH3 lze používat všechny holicí hlavice MACH3 Turbo, Sensitive, Base a Start.

Břity MACH3® – navrženy pevnější, aby vydržely déle

Zobrazují se výsledky pro Počet výrobků
  • Mřížka Seznam
loading image
  • Holicí hlavice Gillette Mach3

    Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 mají břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Díky ostřejším břitům (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím, a ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Mach3 lze použít se všemi holicími strojky Mach3.

  • Holicí strojek Gillette Mach3

    Pánský manuální holicí strojek Gillette Mach3 má břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Blue3). Díky ostřejším břitům (první 2 břity v porovnání s holítkem Blue3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím, a ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Pánský holicí strojek Mach3 má prémiovou rukojeť, která je skvěle vyvážená, aby bylo holení co nejpříjemnější. Manuální pánský holicí strojek Mach3 lze použít se všemi holicími hlavicemi Mach3.

WaitingImage