King C. Gillette Transparentní gel na holení

S transparentním gelem na holení King C. Gillette, který obsahuje aloe vera a výtažky z bílého čaje, zabráníte podráždění pokožky po holení a zažijete chladivý pocit.

Tento osvěžující gel na holení používejte k hydrataci suché pokožky před holením, abyste dosáhli pohodlnějšího oholení s menším rizikem podráždění po holení.

Díky průhlednému složení tohoto výrobku na holení přesně vidíte, kde holicí strojek používáte, abyste se vyhnuli nepříjemným drobným poraněním při holení a aby vaše vousy vypadaly co nejlépe.

Náš transparentní gel na holení King C. Gillette se brzy stane nezbytnou součástí vašeho holení a pomůže vám zbavit se podráždění pokožky při holení.

S BÍLÝM ČAJEM A NAŠÍ JEDINEČNOU VŮNÍ

Objevte moderní rozměr mužnosti s touto novou vůní, která přináší dokonalou kombinaci čerstvých citrusů a jiskřivého zázvoru s růžovým pepřem a svěžími tóny máty. Přidání silic pelargónie a a také uklidňující levandule dodávají vůni zajímavou hloubku a květnatost. Krémová vůně tonkových bobů, hřejivá dřevitá vůně a opulentní jantar vám zase dodají pocit sebevědomí.

Obsahuje glycerin a rostlinné ingredience na bázi aloe vera a extrakt z bílého čaje. Zanechává pocit hladké a příjemné pokožky.

Vlastnosti a Výhody

  • Navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout ideálního stylu vousů
  • Obsahuje jemné zvlhčující látky, které se při holení starají o hladký skluz po pokožce
  • Vytváří ochrannou vrstvu snižující tření mezi břitem a pokožkou. Zajišťuje tak ochranu před podrážděním pokožky po holení
  • Snadno se oplachuje
  • Obsahuje glycerin a rostlinné složky, včetně aloe vera a výtažku z bílého čaje
  • Parfémovaný příznačnou vůní King C. Gillette s tóny pačule, santalového dřeva, jasmínu, máty peprné a růžového pepře, které dohromady tvoří moderní pánskou vůni

Prozkoumejte naši řadu precizních nástrojů a kvalitních výrobků, abyste si dokázali perfektně upravit vousy i doma.