Tipy pro holení obličeje přI hrubých a pevných vousech

Pokud máte při holení nepříjemný pocit, možná je to způsobeno nesprávným holením s ohledem na strukturu vašich vousů.Své vousy nemusíte týrat: Následující návrhy vám pomohou zažít pohodlnější holení.

Omyjte a hydratujte:

Použijte čisticí gel nebo scrub, například ČISTICÍ GEL Gillette Fusion5 Ultra Sensit&Cool Pánský Gel Na Hol, který před holením změkčí vousy.Dále můžete hydratovat pokožku teplou vodou po dobu alespoň tří minut, což změkčí vousy a usnadní jejich odstranění.

Používejte jen ten nejvhodnější gel na holení:

GEL NA HOLENÍ FUSION5 PROGLIDE® SENSITIVE chrání pokožku proti škrábancům a pořezání a zároveň pomáhá změkčit vousy tak, aby po nich mohl strojek snadno klouzat a důkladně je oholit.

Vyzkoušejte vylepšený holicí strojek:

Používejte holicí systém s několika břity posazenými blíž u sebe, například ProGlide Power, který pomáhá snižovat tlak na každý břit pro více komfortu a menší podráždění.

A nakonec to nejlepší:

Pokud si horní ret a okolí úst oholíte až nakonec, bude mít gel na holení více času působit a ještě více změkčí vousy, které pak odstraníte snadněji.

Zkontrolujte břit:

Jakmile začnete cítit tahání a nepohodlí, vyměňte břit.Určité holicí systémy jsou vybaveny indikačním páskem, který vybledne, jakmile holení přestane být optimální.

Byl tento článek užitečný?