Oholte nejtvrdší oblasti obličeje

Holení náročných partií obličeje: zarovnávací břit Gillette Fusion5

Co stojí v cestě preciznímu oholení

Když si po nanesení gelu nebo pěny na holení, oholení, opláchnutí a osušení zkontrolujete pokožku, dojde velmi často k tomuto:

  • Vaše tváře jsou hladké na dotek.
  • Pokožka je většinou hladce oholená všude, kam váš holicí strojek dosáhl.

Přesto vousy stále vykukují v těžko dostupných místech, jako je oblast pod nosem a v okolí rtů. Linie okrajů kotlet, kníru nebo bradky nejsou tak přesné nebo rovnoměrně upravené, jak by mohly a měly být.

Holicí strojky s více břity sice dokážou zajistit hladké a komfortní oholení větších ploch obličeje, někdy jim však chybí přesnost nutná pro obtížně dostupná místa.

Naštěstí mají všechny holicí strojky řady Gillette Fusion5 na zadní straně holicí hlavice zarovnávací břit pro přesné tvarování linií.

Používání zarovnávacího břitu Gillette

Věděli jste, že holicí strojek se zarovnávacím břitem už možná máte doma?Je snadné si ho nevšimnout, ale součástí každé holicí hlavice Gillette Fusion5, včetně ProGlide a ProShield, je břit, který se nachází v její zadní části.

Nejprve si oholte velké plochy obličeje. Potom holicí strojek otočte a použijte zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice.
Oholte si oblasti okolo nosních dírek, rtů a upravte si vousy kdekoliv jinde, kde je nutné tvarovat přesné linie – kotlety, bradku či konkrétní specifickou úpravu vousů.

Změnit holicí strojek na zarovnávací břit je jednoduché – stačí otočit rukojetí holicího strojku.

Precizní oholení je teď snadnější.

Byl tento článek užitečný?