Olej na vousy King C. od Gillette pro výživu chloupků na obličeji

Jak používat olej na vousy

Skvělé vousy jsou umělecké dílo. Ale buďme upřímní: i ty nejpůsobivější vousy mohou být nepříjemné.

Chlupy na obličeji jsou silnější a hrubší než vlasy na hlavě a pod vousy může být namáhána i vaše pokožka - vždyť na této relativně malé ploše se mohou nacházet tisíce chloupků.

Ať už o tom vaši vousatí přátelé mluví nebo ne, můžete si být jisti, že někdy trpěli suchou kůží, svěděním a šupinatou pokožkou pod vousy.

Řešení? Výživa - a hodně výživy. Pokud dokážete vyživovat svou mysl a tělo, pravděpodobně si najdete čas i na výživu svých vousů.

Vousy se setkávají s olejem na vousy.

Co dokáže olej na vousy?

Olej na vousy pomáhá vašim vousům vypadat co nejlépe a být co nejpříjemnější. Náš olej na vousy King C. Gillette to dokáže díky kombinaci rostlinných olejů: konkrétně jojobového oleje, oleje z hroznových semínek a oleje z pupalky dvouleté.

Muž používající olej na vousy KCG

Příjemně také voní díky tónům bergamotu, santalového a cedrového dřeva, pačuli a kardamonu.

Ošetřuje vousy

Většina olejů na vousy, včetně toho našeho, je lehká a nikdy není mastná na dotek. Díky tomu se skvěle hodí k ošetření, takže vaše vousy budou znatelně jemnější a hladší. Skvělá zpráva pro vás i vašeho partnera.

Hydratuje suchou pokožku

Olej na vousy nejen vyživuje vousy, ale také pomáhá vyživovat pokožku pod nimi. Pokožku na bradě, tvářích a krku je těžší pořádně umýt, pokud je pokrytá vousy, což znamená, že vás pokožka pod vousy může začít svědit a šupinatět.

Pokud máte tmavé vlasy, šupinky na kůži lze snadno odhalit, ale pravidelné používání mycího přípravku na vousy a oleje na vousy může pomoci zabránit tomu, aby se šupinky objevily. Díky těmto produktům se budete ve tváři cítit mnohem příjemněji a udržíte si vysoké sebevědomí.

Připraví vaše vousy na zastřihování

Díky hydratačním a změkčujícím účinkům oleje na vousy se hrubé vousy mnohem snadněji upravují. I ty nejdelší vousy vyžadují pravidelné zastřihování, aby rostly zdravě, a proces úpravy bude mnohem hladší, pokud budou vaše vousy měkké.

Jak používat olej na vousy

Zde se dozvíte, jak zařadit olej na vousy do své každodenní péče.

Jak používat olej na vousy

  1. Dejte si několik kapek oleje na vousy do dlaně.
  2. Vmasírujte olej na vousy do vousů a ujistěte se, že jste ho zcela rozčesali.
  3. Snažte se dostat až na kůži pod vousy

Jak často se má používat olej na vousy?

Zkuste použít olej na vousy dvakrát denně: jednou jako součást ranní rutiny a podruhé před spaním. Díky tomu budou vaše vousy jemné, hydratované a vyživené.

Podívejte se na další tipy pro péči o vousy s King C. Gillette.

Byl tento článek užitečný?