Pomozte předcházet vyrážkám při holení holicích listů Gillette v pozastavení

Předejděte podráždění přI holení s pružně uloženými břity Gillette

Proč jsou odpružené břity důležité

Při jízdě náročným terénem vám odpružení uhlazuje cestu. Při krátké či dlouhé cestě na kole, v autě, náklaďáku nebo na motorce vám odpružení umožní poradit si s jakýmkoliv terénem, na který narazíte, ať je hladký, vlhký, kamenitý nebo nerovný.

Odpružení je důležitou součástí mnoha nástrojů a strojů, ale možná si neumíte představit, jak vám pomáhá u holicího strojku.

I když se pokožka vašeho obličeje zdá být hladká, je to ve skutečnosti drsný terén, velmi podobný nerovné cestě. Zvětšený pohled na váš obličej by odhalil různé vrcholy, údolí a krátery. Povrch pokožky vašeho krku je dokonce ještě nerovnější.

Skutečnou výzvou potom je, aby rovné břity holicího strojku klouzaly po nerovné pokožce a oholení bylo jemné, hladké a komfortní – bez podráždění pokožky při holení.

A právě tady vstupuje na scénu odpružení břitů.

Jak odpružení břitů funguje

Břity holicího strojku Gillette MACH3 a Fusion5 jsou nezávisle uložené. Umožňuje to každému břitu jednotlivě klesat a zvedat se podle tlaku ruky a různé nerovnosti povrchu pokožky, což zajišťuje hladké a komfortní oholení jakéhokoliv typu pokožky.

Výsledek: Hladké a komfortní oholení, které minimalizuje výskyt podráždění pokožky.

Odpružení břitů pomáhá zabránit podráždění pokožky při holení

V prevenci podráždění pokožky při holení můžete udělat řadu dalších věcí:

  • Před každým holením pokožku důkladně umyjte.
  • Naneste na obličej gel nebo pěnu na holení, které usnadní skluz holicího strojku po pokožce.
  • Vyberte si holicí strojek se 3 břity, jako je Gillette MACH3, nebo s 5 břity, jako je Gillette ProGlide. Holicí strojky s více břity zajišťují hladší a pohodlnější oholení a menší podráždění pokožky (než holicí strojky s jedním břitem).
  • Vyberte si holicí strojek, který má zvlhčující pásky před i za břity, jako je Gillette ProShield, což pomáhá chránit pokožku před podrážděním.

Precizní odpružení břitů je jen jednou stranou rovnice hladkého oholení. Je ale důležitým – a často přehlíženým – opatřením, které pomáhá předcházet podráždění pokožky. Je to jedna z mnoha inovací holicích strojků, kterou vám do každodenního holení přináší Gillette.

Byl tento článek užitečný?