Disfrute del afeitado: Gillette Proshield Chill con tecnología refrescante

Holení může být zábava: Gillette proshield chill s chladivou technologií

Rituál péče o tělo a holení

Pro většinu z nás začíná každé ráno v koupelně, kde začíná i naše každodenní péče o tělo. Pro mnoho lidí to zahrnuje holení.

Vše, co při našem rituálu holení děláme, neděláme jen pro to, abychom se cítili čistí. Mělo by nám to také pomoci cítit se sebejistě a být připravení na výzvy nového dne.

Vyčistíme si zuby zubní pastou s příchutí máty, která nám dá dávku svěžesti navíc – možná použijeme i ústní vodu a zubní niť. Umyjeme si obličej a tělo parfemovanými mycími prostředky, které pomohou zvlhčit pokožku nebo z ní odstranit odumřelé buňky, takže naše pokožka je pak hladká, hebká a hezky voní.

Přesto si muži při svém rituálu péče o tělo většinou holení moc neužívají. Zatímco jiné činnosti, které jsou zahrnuty do každodenní péče o tělo, mohou působit relaxačně nebo povzbudivě, holení je často jen nepříjemnou povinností.

Když se holení stane povinností

Proč je ranní holení často vnímáno jako nepříjemná povinnost, a ne jako potěšení? Může to mít hodně společného s nástroji, které používáte, včetně holicího strojku.

Dokonce ani dobrá technika holení a kvalitní holicí strojek s dostatečným počtem břitů ve vás nemusí zanechávat nějaký převratný pocit.

To je důvod, proč společnost Gillette přidala do péče o tělo a holení trochu povzbuzující technologie.

Chladivý pocit s Gillette ProShield Chill

Holicí strojky Gillette ukrývají řadu technologických prvků, které vám pomohou dosáhnout hladkého a komfortního oholení:

1. Odpružení břitů pro lepší kopírování nerovností obličeje
2. Technologie Flexball zajistí při holení těsný kontakt holicího strojku s konturami obličeje

3. 5 precizně navržených břitů pro hladké a jemné oholení s minimálním počtem poranění
4. Zarovnávací břit, který vám pomůže dostat se do obtížně dostupných míst, zarovnat kotlety a upravit bradku nebo knír
5. Výkyvná holicí hlava přesměrovává a rozkládá tlak ruky

Gillette ProShield Chill posouvá tyto inovace ještě o krok dále. ProShield Chill má zvlhčující pásek s patentovanou chladivou technologií, která se nachází za břity. Nejenže zajišťuje snadný skluz holicího strojku po pokožce a ochranu, ale přináší také chladivý a osvěžující pocit při holení.

ProShield Chill: chrání a chladí během holení, takže se při odchodu z koupelny cítíte skvěle a připraveni začít nový den.

Byl tento článek užitečný?